PRÍSLUŠENSTVO PRE BETÓNOVÉ ŽUMPY A NÁDRŽE

Nami ponúkané príslušenstvo pre betónové žumpy a nádrže ( betónový komín, prejazdová doska, liatinový poklop)  si môžete u nás objednať za bezkonkurenčné ceny.

Liatinový poklop

Liatinový poklop na žumpu

Cena: 50€

Liatinové poklopy sa používajú na zakrytie vstupov do železobetónových žúmp. Sú osádzané do jazdných, parkovacích, peších či skladových plôch, kde dochádza k prejazdu chodcov, cyklistov, osobných alebo nákladných automobilov. Uvedená cena je bez DPH. Na produkty poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Betónový komín

Betónový komín

Cena: 20€

Štandardne je betónová žumpa dodávana s komínom vysokým 50 cm. V prípade záujmu je možné výšku komína prispôsobiť. Uvedená cena je bez DPH. Na produkty poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Prejazdová doska

Prejazdová doska na žumpu

Cena: 50€

 Je to zosilnená betónová doska, ktorá je určená na bezpečný prejazd osobných motorových vozidiel do užitočného zaťaženia do 3,5 t.a je odolná voči stálemu zaťaženiu, zemným tlakom či dodatočnému zaťaženiu. Uvedená cena je bez DPH. Na produkty poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Merač hladiny

merač hladiny v žumpe

Cena: 79 €

Merač vhodný na monitorovanie hladiny kvapalín v nádržiach bez ohľadu na tvar a materiál z ktorého sú nádrže vyrobené. Uvedená cena je bez DPH. Na produkty poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Naše betónové žumpy a nádrže dosahujú maximálnu kvalitu

Naše žumpy nevytlačí spodná voda. Vďaka vysokej pevnosti použitého materiálu umožňujú bezpečný a šetrný prejazd . Naše betónové žumpy sú odolné voči zemnému tlaku.

Precízne a poctivé vykonanie výstuže pomocou rebrovaných prútov: ø8 až ø12, druh ST 500-b.

Neviete sa rozhodnúť, ktorá nádrž je vhodná pre Vaše účely ? S radosťou odpovieme na všetky Vaše otázky a poradíme Vám pri výbere vhodnej nádrže či železobetónovej žumpy.